O mnie

Anna Dyl fanka mastermindów, trener i konsultant.

Cześć!

Nazywam się Anna Dyl. Chociaż wolę po prostu Ania (z Poznania). Od ponad 10 lat pracuję z ludźmi, wspierając ich w rozwoju kompetencji. Nie. Nie pracowałam w korporacji. Chociaż sporo pracowałam DLA takich organizacji. W tym czasie zgromadziłam dużo różnych doświadczeń:

👩‍💻Zaczęłam od roli rekrutera, ale podejmowanie decyzji czy ktoś pasuje, czy nie pasuje było dla mnie obciążającym wyzwaniem. Gadanie podczas rozmów kwalifikacyjnych nie dawało mi odpowiedzi, których szukałam o człowieku.

👩‍🏫 Dlatego postanowiłam, że zostanę trenerem. Najpierw prowadziłam warsztaty dla studentów, ale dość szybko wskoczyłam w temat szkoleń dla biznesu. I czuję się w tym temacie jaki ryba w wodzie 🐠. UWIELBIAM uczyć innych i uwielbiam się uczyć. I robię to nieprzerwanie od wtedy do końca życia 🤩

🕵️‍♀️ Jako trener rozwijałam kompetencje innych, ale zaczęłam je też badać jako asesorka (przydało się doświadczenie z rekrutacji...). Mam też spore doświadczenie w budowaniu przeróżnych narzędzi do badania kompetencji. Zarządzałam zespołem, projektami. Jestem blisko związana z NGO.

👩‍💼 Korzystam też ze swoich doświadczeń w zarządzaniu organizacją w roli konsultanta w organizacjach - czyli tropię problemy w firmach i pomagam je rozwiązywać. Moją mocną stroną jest łączenie wątków i koncepcji. Umiem świetnie przetwarzać i rozwijać pomysły.

💫 Od wielu lat pracuję w nurcie Analizy Transakcyjnej (psychologii), która jest dla mnie kluczowym fundamentem merytorycznym w mojej pracy. Lubię rozumieć, a AT mi to umożliwia. Jestem praktykiem-miłośnikiem.

👉Gdzie w tym wszystkim mastermind?👈

Kiedy zaczynałam pracę jako trener (wtedy jeszcze we Wrocławiu) na jednym ze spotkań networkingowych (które wtedy nie były jeszcze tak popularne) zaczepiła mnie dziewczyna i zaproponowała stworzenie grupy mastermind. To dzięki tamtym spotkaniom wytrwałam w postanowieniu, żeby pracować w tym zawodzie (i na własnej DG), bo początkowo ilość moich zleceń oscylowała tak mniej więcej w okolicach zera. Spotkania z dziewczynami dawały mi siłę i motywację. Kiedy wróciłam do Poznania, bardzo brakowało mi ich wsparcia.

Kolejnym przełomowym dla mnie mastermindem jest ten, w którym uczestniczę obecnie. Zaczęło się od potrzeby budowania marki osobistej, ale teraz budujemy imperium 👑 Społeczność MasterMind w praktyce powstała, PONIEWAŻ jestem uczestnikiem mastermindu. Bez tego, nigdy nie wpadłabym na taki szalony pomysł (albo wpadłabym, ale nie miałabym odwagi go realizować).

Na co dzień pracuję z przedsiębiorcami i widzę osamotnienie, impas i zniechęcenie, czyli widzę problem. I znam rozwiązanie. Doświadczam siły wsparcia płynącego z grupy mastemindowej. Połączyłam kropki 🤓

🎯 Po co ja to robię? 🎯

Mam misję. Chcę nauczyć przedsiębiorców tego, żeby dbali o siebie w trudnej mieszaninie ról (właściciel, pracownik, sprzedawca i asystentka jednocześnie). Mastermind to jedno z narzędzi, które można do tego wykorzystać. Chcę uczyć, jak dla siebie takie grupy budować i jak z nich korzystać.

Jestem mamą, miłośniczką książek i trochę czarownicą. Lubię jeździć samochodem i chodzić po górach. Nie lubię rodzynek. Tworzę własne słowa. Czasami jestem bardzo poważna, a czasem zupełnie nie. Edukatorka z powołania.

Jestem Ania. Fanka mastermindów.

<