Szukasz profesjonalnych moderatorów mastermind?

Jesteś we właściwym miejscu!

Poznaj profesjonalnych moderatorów grup mastermind. Wszystkie osoby, które znajdziesz na tej liście ukończyły kurs moderatorski, posiadają wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu programów mastermindowych. Polecam!

Marta Zawadowska

Marta Zawadowska

Obszar: Marketing online
Zapisy do grup: lista zainteresowanych

Oswajam online. Przeprowadzam twórców internetowych i edukatorów przez marketingową dżunglę i pokazuję jak zarabiać na swojej wiedzy i pasji w onlajnie. Prowadzę mastermindy dla osób, które chcą rozwijać swój biznes online – specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

W prowadzonej przeze mnie grupie znajdziesz wsparcie w realizacji biznesowych celów i otwarte głowy, pełne inspirujących pomysłów. Moi klienci najbardziej cenią mnie za konkretne podejście, tłumaczenie trudnych zagadnień prostymi słowami i umiejętność sprzedania czułego kopa do działania, który sprawia, że plany zamieniają się w działanie. Umiem łączyć kropki i wyznaję zasadę: “konsekwencja ponad motywację”, bo nawet najmniejszy wykonany krok jest więcej wart niż nigdy niezrealizowany śmiały plan.

Więcej informacji o możliwości współpracy znajdziesz na: oswajamonline.pl

Beata Krzyś

Beata Krzyś

Obszar: Grafika komputerowa
Zapisy do grup: lista zainteresowanych

Jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności z grafiki, fotografii, projektowania graficznego, tworzenia identyfikacji wizualnej, to zapraszam na mastermind dla grafików.

Jestem graficzką i nauczycielką grafiki. Jestem przedsiębiorczynią, dyrektorką programową i CEO w szkole grafiki komputerowej - Quali, gdzie od 20 lat tworzymy z zespołem przestrzeń rozwoju kompetencji zawodowych z tego obszaru.

Zyskasz wspieracie w rozwoju warsztatu, pomoc w realizacji zawodowych planów w pracy grafika komputerowego bez względu na to, czy pracujesz jako freelancer, wirtualna asystentka czy osoba, która grafiką komputerową zajmuje się na stanowisku w firmie. Będziesz mogła/mógł dostać inspiracje, feedback dla projektów, rozwinąć kreatywność, wykorzystać potencjał pracy w grupie. Zapraszam gdy chcesz pracować w takich tematach, jak: brak weny lub zbyt duża ilość pomysłów, komunikacja z wymagającymi klientami i zespołem, organizowanie pracy zdalnej lub w innych Twoich wyzwaniach.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: https://quali.pl

Kamila Pępiak - Kowalska

Obszar: Zarządzanie w organizacji
Zapisy do grup: skontaktuj się bezpośrednio

Pomagam Liderom i zespołom w optymalizowaniu ich pracy (work smarter not harder). Prowadzę mastermindy dla osób, które mają doświadczenie w przywództwie/zarządzaniu, a tym samym poczucie, że (jeszcze) nie w każdym obszarze zawodowym, działają w oparciu o swoje optymalne możliwości. W prowadzonej przeze mnie grupie znajdziesz psychologiczne bezpieczeństwo (oparte o badania naukowe), w którym łatwiej i lepiej rozwiniesz swoje kompetencje przywódcze, znajdziesz całe mnóstwo inspiracji, konkretów i rozwiązań możliwych do zastosowania zaraz po sesji mastermind. Moi klienci najbardziej cenią mnie za konkret, bezpośredniość, zero bullshit'u i ściemniania, za energię, szukania tego, co rozwija, w oparciu o to, co dostępne, z wigorem i poszanowaniem różnorodności.

Prowadzę mastermindy w języku polskim oraz w języku angielskim.

Więcej informacji o mnie znajdziesz na https://www.ministryofskills.com/

Michał Sosin Moderator

Michał Sosin

Obszar: Komunikacja w organizacjach
Zapisy do grup: lista zainteresowanych

Michał Sosin jest certyfikowanym moderatorem grup mastermind, specjalizującym się w komunikacji w organizacjach.

Do grupy wnosi bogate business developmentowe doświadczenie, które zdobywał w firmach technologicznych w zróżnicowanym, międzykulturowym środowisku. Koncentrując się na komunikacji empatycznej, w tym komunikacji porozumieniowej (NVC) i Resonant Language, Michał pomaga organizacjom budować silniejsze relacje i zwiększać produktywność.

Uważa, że skuteczna komunikacja jest podstawą każdej odnoszącej sukcesy organizacji, i pomaga swoim klientom osiągnąć ich cele, wspierając kulturę empatii , szacunku i zrozumienia. W trakcie pracy zapewnia bezpieczną i wspierającą przestrzeń dla osób i zespołów do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uczenia się od siebie nawzajem, ostatecznie prowadząc do wzrostu i sukcesu.

Więcej informacji  znajdziesz na Michał Sosin