Jesteś największą barierą w rozwoju swojego biznesu…

5 pułapek, które zastawiasz sama na siebie

Podejrzewam, że nie jestem pierwszą osobą, której słuchasz, żeby zaczerpnąć inspiracji do działania. Zapewne wiesz już, że biznes potrzebuje strategii i  marki. Wiesz, że musisz mieć model biznesowy, grupę docelową i lejek sprzedażowy. Twoja marka powinna natomiast być nośnikiem wartości, którą systematycznie komunikujesz w social mediach. Słyszałaś o konwersjach, budżetach, wirtualnej asyście i workaction. Jest jeszcze SEO, ROAS i MVP. No i podcast. Koniecznie musisz mieć swój podcast! ;P

Jak się czujesz, kiedy mówię o tym wszystkim co musisz, powinnaś, trzeba, warto. I to koniecznie już teraz, bo konkurencja nie śpi?!

Ja sama czuję, że się spinam, kurczę w sobie. A w mojej głowie pojawia się pytanie: kiedy niby mam to wszystko ogarnąć?!

Aaaaa!!!!!

Wdech. Po kolei.

Najpierw potrzebujesz decyzji.

Zdecydowałaś? Chcesz rozwijać skrzydła?

W takim razie obejrzyj nagranie o 5 pułapkach i szczególnie skup się na sposobach wychodzenia z nich. Bo chociaż pięć to sporo, każdą z nich możesz zneutralizować.

Z tego wideo dowiesz się:

  • Dlaczego to Ty jesteś największą barierą dla swojego biznesu?
  • Jakie 5 pułapek zastawiasz na samą siebie?
  • Jak unikać tych pułapek?

Udostępnij!

Włożyłam w to nagranie bardzo dużo pracy i serca. Chciałabym pomóc jak największej liczbie świstakujących przedsiębiorców. Dlatego proszę, udostępnij to wideo osobom, którym mogłoby ono pomóc zrobić krok w kierunku zmiany na lepsze. Mailem, Messengerem, Facebookiem – jak Ci wygodnie. Dzięki, dzięki!

workbook  5 pułapek

Udostępnij!

Włożyłam w ten serial bardzo dużo pracy i serca. Chciałabym pomóc jak największej liczbie świstakujących przedsiębiorców. Dlatego proszę, udostępnij to wideo osobom, którym mogłoby ono pomóc zrobić krok w kierunku zmiany na lepsze. Mailem, Messengerem, Facebookiem – jak Ci wygodnie. Z góry bardzo dziękuję!

Pierwszy odcinek serialu znajdzie w artykule “O pogoni za zleceniami i pracy za orzeszki”. Polecam!

ZAPISZ SIĘ na webinar, żeby dowiedzieć się jak przeistoczyć się ze świstaka w biznesowego orla!

Dodaj komentarz