Dlaczego otoczenie podcina Twoje biznesowe skrzydła?

Czy masz w swoim otoczeniu takie osoby, które zamiast dodawać otuchy, kopią po kostkach? To może odbywać się w białych rękawiczkach podczas rozmów przy stole „A słyszałaś, że Zosia znów dostała awans i podwyżkę? Robi taką karierę i jeszcze ma zadbany dom…”. Może być całkiem bezpośrednio „rzuć te swoje biznesy i znajdź sobie normalną pracę!”. To boli. Bo od bliskich oczekujemy wsparcia i pomocy, a nie pogrążania w poczuciu winy.

Takie zachowanie ze strony najbliższego otoczenia może się pojawić szczególnie wtedy, kiedy zaczynasz zmieniać swój sposób myślenia, a przez to też i działania. W roli świstaka robisz wszystko dla wszystkich. W roli orła już nie. Reakcja na tę zmianę ze strony najbliższych (ale też klientów) jest nieunikniona.

Zapraszam Cię do obejrzenia wideo, w którym opowiem Ci dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym poradzić.

Z tego filmu dowiesz się:

  • Dlaczego  Twoje otoczenie Cię hamuje, kiedy chcesz zmienić swój styl działania?
  • Co zrobić z klientami, którzy są przyzwyczajeni, że jesteś zawsze dostępna, zawsze ugodowa, zawsze miła?
  • Jak poradzić sobie z bliskimi, którzy ciągle chcą Ciebie więcej i więcej i więcej?!

Udostępnij!

Włożyłam w ten cykl mnóstwo serca i energii. Chcę dotrzeć do jak największej grupy świstakujących przedsiębiorców. Dlatego proszę, udostępnij to wideo osobom, którym mogłoby ono pomóc zrobić krok w kierunku zmiany na lepsze. Mailem, Messengerem, Facebookiem – jak Ci wygodnie. Zbudujmy razem orlą społeczność!

KONKURS

Jeśli chcesz wygrać bezpłatny dostęp do kursu Biznes Na Własnych Zasadach i wziąć udział prowadzonej przeze mnie grupie mastermind – weź udział w konkursie! Napisz w komentarzu pod tym artykułem odpowiedź na pytanie: Dlaczego to Ty i właśnie teraz musisz wziąć udział w tym kursie? Wybiorę jedno uzasadnienie, które przekona mnie najbardziej i ta osoba, otrzyma ode mnie dostęp do kursu i mastermindu.

Wyniki konkursu ogłoszę podczas webinaru w czwartek, 30 września. Koniecznie zapisz się na ten webinar!

Jeśli ominęły Cię poprzednie nagrania z serii o świstaku i orle, znajdziesz je poniżej:

Odcinek 1 “O skutkach pogoni za zleceniami i pracy za orzeszki”

Odcinek 2 “5 pułapek, które zastawiasz sama na siebie”

Dodaj komentarz